ORD Design | O nás
Jsme společnost zabývající se instalací interiérů Vašeho obchodu či zařízení
design, konzole, vybavení, obchody, instalace, interier, čerpací, stanice, regál,
18859
page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

O nás

Poznejte nás!

Společnost ORD DESIGN působí na trhu již 18 let od roku 1996. Zaměřujeme se na realizaci obchodních a kancelářských prostor. Naším cílem je dělat věci jednoduše, účelně, spolehlivě. Vylepšili jsme vzhled klasických regálových systémů. Dokážeme přizpůsobit regálový systém jakémukoliv designu. Náš ojedinělý systém/desing ORD System je jednoduchou a účelnou metodou jak dodat vašemu obchodu jedinečný vzhled, ve kterém se vaši zákazníci nebo klienti budou cítit příjemněji.

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od návrhu až po montáž. Dodáme veškeré potřebné vybavení, ať už se jedná o elektro nebo gastro zařízení.

Z ČEHO SE SKLÁDÁ NAŠE ČINNOST?

Největší části jsou realizace obchodních prostorů, převážně čerpacích stanic. Interiéry čerpacích stanic jsou pro nás významným segmentem, stejně tak jako realizace různých obchodů. Další náplní jsou návrhy kancelářských prostor a prodej obchodních regálů.

OBCHODNÍ PROSTORY0
KANCELÁŘSKÉ PROSTORY0
PRODEJ REGÁLŮ0